[Profit] Performance issues

Issue AFAS Profit Profit
03-12-2025 14:46 CET · 1 dag, 14 uren, 58 minuten, 35 seconden

Update

Update

We zijn nog steeds bezig met een grondig onderzoek in samenwerking met onze serviceprovider om de resterende problemen op te lossen. Vanavond ondernemen we nieuwe acties en we houden je op de hoogte van de voortgang. Zodra er meer informatie beschikbaar is, delen we dat direct. Bedankt voor je geduld en begrip.

04-12-2025 · 15:42 CET
Update

Na de aanpassingen van afgelopen avond/nacht zien we verbetering in een aantal omgevingen, maar bij een deel zien we nog steeds problemen. We werken samen met onze serviceprovider om de oorzaak te vinden en dit heeft de hoogste prioriteit. We houden je op de hoogte van verdere ontwikkelingen.

04-12-2025 · 09:38 CET
Update

We hebben samen met onze serviceprovider een oplossing voor het probleem voor ogen. De aanpassing vindt vanavond om 18:00 plaats en zal enkele uren duren. Klanten zullen hier geen last van hebben gezien dit op de achtergrond plaatsvindt. Morgenochtend volgt een update om te bevestigen of de aanpassing succesvol was.

03-12-2025 · 15:43 CET
Issue

We zien vandaag vertraging op ons platform. Dit hebben we in samenwerking met onze serviceprovider met de hoogste prioriteit in onderzoek.

Zodra er meer bekend is plaatsen wij een update.

Excuus voor de overlast!

03-12-2025 · 14:46 CET

← Terug