Het scannen van facturen met Scanbox blijft staan op bezig met verwerken

Issue AFAS Profit Profit AFAS SB SB
05-09-2025 09:58 CEST · 3 uren, 37 minuten, 25 seconden

Update

Opgelost

Inmiddels is het probleem opgelost en kan de Scanbox weer gebruikt worden zoals jullie van ons gewend zijn.

Fijn weekend!

05-09-2025 · 13:34 CEST
Update

Inmiddels hebben we het probleem duidelijk en is de oplossing onderweg. Deze wordt vandaag direct uitgerold over AFAS Online, zodat het probleem in de loop van vandaag wordt opgelost.

Onze excuses voor het ontstane ongemak.

05-09-2025 · 11:34 CEST
Wordt onderzocht

We hebben de oorzaak gevonden en meer duidelijkheid over de situatie. Bij een deel van de scans wordt de scan wel verwerkt, maar duurt dit langer dan gebruikelijk. Wanneer het scannen te lang duurt krijg je een time-out melding. De scan kan dan niet verwerkt worden.

We verwachten begin volgende week een structurele oplossing uit te leveren.

Bij facturen die vandaag verstuurd moeten worden zijn deze handmatig wel te verwerken. Bij andere facturen adviseren wij deze opnieuw te scannen wanneer dit probleem volledig is opgelost. Gebruik je SB? Volg de stappen in dit helpartikel voor handmatig verwerken: https://help.afas.nl/help/NL/SB/113772.htm

05-09-2025 · 10:54 CEST
Issue

Op dit moment worden de facturen via de Scanbox niet verwerkt. Wij hebben dit probleem in onderzoek en werken aan een oplossing.

Zodra er meer informatie is, volgt hier een update.

05-09-2025 · 09:58 CEST

← Terug