Mogelijke vertraging bij openen van InSite pagina's

Issue AFAS Profit InSite
20-01-2025 11:29 CET · 5 uren, 53 minuten, 42 seconden

Update

Opgelost

We hebben een aantal mogelijke oorzaken kunnen uitsluiten en extra stappen gezet voor de overgebleven mogelijke oorzaken. Hierdoor zien we de stabiliteit verbeteren. We blijven dit actief in de gaten houden.

Excuses voor het ongemak!

20-01-2025 · 17:19 CET
Wordt onderzocht

We hebben momenteel nog geen duidelijk beeld van de oorzaak. Het is mogelijk dat dit verband houdt met de vertragingen die we vorige week ook ervoeren. We onderzoeken dit samen met de verschillende betrokken partijen en doen ons uiterste best om het probleem zo snel mogelijk op te lossen.

20-01-2025 · 13:16 CET
Issue

We zien dat op InSite de laadtijd van InSite pagina’s bij sommige gebruikers langer is. We zijn enkele wijzigingen aan het doorvoeren om dit zo snel mogelijk weer op het gebruikelijke niveau te krijgen. Ons AFAS Online team is dit actief aan het monitoren.

Excuses voor het eventuele ongemak dat ontstaat uit de langere laadtijd.

20-01-2025 · 11:29 CET

← Terug